Tarneviisid

Smagid.com veebipoest ostes on sul võimalus valida nelja erineva kohaletoimetamise viisi vahel. Kaubad toome Sinuni üldjuhul kolme tööpäeva jooksul. Kuid mõnikord (sõltuvalt transpordiviisist ja ka kaubast) võib see aega võtta kuni 7 tööpäeva.

 

DPD kuller

Kulleriga saad paki tellida mugavalt endale koju või kontorisse. Valides ostu vormistamisel kohaletoimetamisviisiks "DPD kuller" tuuakse tellitud kaup Sulle kohale märgitud aadressi välisukseni. Peale seda, kui Sinu tellimusega seotud kaubad on komplekteeritud, võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku täpse kauba kohaletoimetamise aja.

Kontrollige kohe kättesaamisel ega pakk pole kannatada saanud ja ava see kohe ja veendu, et pakis olevad asjad on terved. ui midagi on katki, esita oma pretensioon koheselt kullerile. Kui teie oma pretensiooni koheselt esitanud, siis ei ole meie kohustatud katkist toodet hüvitama või välja vahetama. 

 

DPD Pakipood

DPD Pakipoodi saad tellida kaupu kaaluga kuni 20kg. Paki pikima külje maksimaalne pikkus on 1m ja paki pikima külje ning põhja ümbermõõdu maksimaalne summa tohib olla kuni 200 cm.Kui kaup on saabunud Pakipoodi, saate SMS või E-kirja teel teavituse, mis sisaldab pakinumbrit ja vastava Pakipoe aadressi ning lahtiolekuaegu. Pakile järele minnes peab klient esitama isikuttõendava dokumendi ning allkirjastama vastuvõtudokumendid.

Kontrollige kohe kättesaamisel ega pakk pole kannatada saanud ja ava see kohe ja veendu, et pakis olevad asjad on terved.  Kui midagi on katki, esita oma pretensioon koheselt pakipoes. Kui teie oma pretensiooni koheselt esitanud, siis ei ole meie kohustatud katkist toodet hüvitama või välja vahetama. Koju jõudes teavitage katkisest tootest ka meid. 

Omniva pakiautomaadid

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon lähimas postkontoris või Eesti Posti klienditeeninduskeskuse telefonil 1661! Kui teie oma pretensiooni koheselt esitanud, siis ei ole ka meie kohustatud katkist toodet hüvitama või välja vahetama.

Smart Posti pakiautomaadid

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon Smartposti infotelefonil (+372) 43 54 547 või (+372) 53 495 775 või e-kirja teel info@smartpost.ee. Ning siis teavitage katkisest tootest ka meid. Kui teie oma pretensiooni koheselt esitanud, siis ei ole ka meie kohustatud katkist toodet hüvitama või välja vahetama.